Auktioner Konst & Grafik Martin Säflund. Olja på pannå, Fyrisån, signerad.

Bilder Martin Säflund. Olja på pannå, Fyrisån, signerad.

Martin Säflund. Olja på pannå, Fyrisån, signerad.

Värdering: 1 500 SEK

Bildmått 54 x 45 cm. Signerad M. Säflund.

Upplands Auktionsverk

Bälinge-Svista 55
755 93 Uppsala

info@upplandsauktionsverk.se
Christian Vogeler 073-501 55 66. Bo Vilhelmsson 070 442 47 24

Värdering

1 000 SEK