Auktioner Möbler Speglar 7st, 2000-tal

Bilder Speglar 7st, 2000-tal

Speglar 7st, 2000-tal

20 timmar 31 minuter

2026-01-12 10:00

300 SEK

Värdering: 500 SEK

Bl.a. förgyllda och bronserade.

Dalarnas Auktionsbyrå AB

Häradsvägen 24
784 34 Borlänge
Dalarna

info@dalarnasauktionsbyra.se
Tel: 0243-23 67 90