Auktioner Konst & Grafik Ellis Walin, "Stilleben med gul kruka", olja på duk, signerad.

Bilder Ellis Walin, "Stilleben med gul kruka", olja på duk, signerad.

Ellis Walin, "Stilleben med gul kruka", olja på duk, signerad.

Värdering: 1 500 SEK

Bildmått 64 x 53 cm. Signerad och daterad -63.

Upplands Auktionsverk

Bälinge-Svista 55
755 93 Uppsala

info@upplandsauktionsverk.se
Christian Vogeler 073-501 55 66. Bo Vilhelmsson 070 442 47 24