Auktioner Konst & Grafik Roberto Matta, färgetsning, signerad.

Bilder Roberto Matta, färgetsning, signerad.

Roberto Matta, färgetsning, signerad.

Värdering: 1 500 SEK

Bildmått cm. Signerad och numrerad 8/15.

Upplands Auktionsverk

Bälinge-Svista 55
755 93 Uppsala

info@upplandsauktionsverk.se
Christian Vogeler 073-501 55 66. Bo Vilhelmsson 070 442 47 24