Auktioner Speglar Spegel 1800-talets andra hälft

Bilder Spegel 1800-talets andra hälft

Spegel 1800-talets andra hälft

0 SEK

Värdering: - SEK

förgylld, krön med skuren dekor, tvådelat kvicksilverfolierat spegelglas, 140x47 (övre hörn med skada, krön med lagning)

Auktionskammaren i Vätterbygden

Lillgatan 28
554 51 Jönköping

info@auktionskammaren.se
Tel: 036-35 14 60, 070-444 36 89

4 timmar
4 timmar
4 timmar
5 timmar