Auktioner Konst & Grafik Rolf Svensson

Bilder Rolf Svensson

Rolf Svensson

0 SEK

Värdering: - SEK

akvarell, räv med ungar, signerad 1995, 53x71, rammått 73x3

Auktionskammaren i Vätterbygden

Lillgatan 28
554 51 Jönköping

info@auktionskammaren.se
Tel: 036-35 14 60, 070-444 36 89

4 timmar
4 timmar
5 timmar
5 timmar