Auktioner STOLAR ett par, kromad metall, möjligen Gastone Rinaldi, Rima, Italien, 1900-talets andra hälft. Sitthöjd: ca 44cm. bruksslitage
Bilder STOLAR ett par, kromad metall, möjligen Gastone Rinaldi, Rima, Italien, 1900-talets andra hälft. Sitthöjd: ca 44cm. bruksslitage
STOLAR ett par, kromad metall, möjligen Gastone Rinaldi, Rima, Italien, 1900-talets andra hälft. Sitthöjd: ca 44cm. bruksslitage
600 SEK