Auktioner STOLAR ett par, kromad metall, möjligen Gastone Rinaldi, Rima, Italien, 1900-talets andra hälft. Sitthöjd: ca 44cm. bruksslitage

Bilder STOLAR ett par, kromad metall, möjligen Gastone Rinaldi, Rima, Italien, 1900-talets andra hälft. Sitthöjd: ca 44cm. bruksslitage

STOLAR ett par, kromad metall, möjligen Gastone Rinaldi, Rima, Italien, 1900-talets andra hälft. Sitthöjd: ca 44cm. bruksslitage

22 timmar 13 minuter

2026-01-17 19:05

70 SEK

Värdering: - SEK

Auktionera

Stormgatan 20
652 21 Karlstad

info@auktionera.se
072 738 38 28