Auktioner Övrigt VÄGGTELEFON 1900-talets början. Höjd: 59cm Bredd: 25cm. mindre lagningar förekommer

Bilder VÄGGTELEFON 1900-talets början. Höjd: 59cm Bredd: 25cm. mindre lagningar förekommer

VÄGGTELEFON 1900-talets början. Höjd: 59cm Bredd: 25cm. mindre lagningar förekommer

22 timmar 18 minuter

2026-01-17 19:09

400 SEK

Värdering: - SEK

Auktionera

Stormgatan 20
652 21 Karlstad

info@auktionera.se
072 738 38 28