Bilder VÄGGTELEFON 1900-talets början. Höjd: 59cm Bredd: 25cm. mindre lagningar förekommer
VÄGGTELEFON 1900-talets början. Höjd: 59cm Bredd: 25cm. mindre lagningar förekommer
475 SEK