Auktioner Övrigt TRÄTRÅG Jämtland 1800-tal. L:97cm. sprickor, lagningar.

Bilder TRÄTRÅG Jämtland 1800-tal. L:97cm. sprickor, lagningar.

TRÄTRÅG Jämtland 1800-tal. L:97cm. sprickor, lagningar.

22 timmar 24 minuter

2026-01-17 19:15

60 SEK

Värdering: - SEK

Auktionera

Stormgatan 20
652 21 Karlstad

info@auktionera.se
072 738 38 28