Auktioner BYRÅ 4-lådig, engelsk stil, 1900-talets andra hälft. H:79x 79x 48cm. bruksslitage, ställvis mindre skador.
Bilder BYRÅ 4-lådig, engelsk stil, 1900-talets andra hälft. H:79x 79x 48cm. bruksslitage, ställvis mindre skador.
BYRÅ 4-lådig, engelsk stil, 1900-talets andra hälft. H:79x 79x 48cm. bruksslitage, ställvis mindre skador.
600 SEK