Auktioner Konst & Grafik Bengt Lindström

Bilder Bengt Lindström

Bengt Lindström

0 SEK

Värdering: - SEK

färglitografi 50/150, figurkomposition, signerad, bildmått 73x53, rammått 90x68

Auktionskammaren i Vätterbygden

Lillgatan 28
554 51 Jönköping

info@auktionskammaren.se
Tel: 036-35 14 60, 070-444 36 89

4 timmar
4 timmar
5 timmar
5 timmar