Auktioner Konst & Grafik Bert-Åke Häverö

Bilder Bert-Åke Häverö

Bert-Åke Häverö

0 SEK

Värdering: - SEK

färglitografi 129/360, skärgårdsmotiv med ångbåt Blidösund, signerad, bildmått 35x49, rammått 53x65 (något gulnad)

Auktionskammaren i Vätterbygden

Lillgatan 28
554 51 Jönköping

info@auktionskammaren.se
Tel: 036-35 14 60, 070-444 36 89

4 timmar
4 timmar
5 timmar
5 timmar