Bilder BRICKA, sterlingsilver, Frankrike, 1900-tal
BRICKA, sterlingsilver, Frankrike, 1900-tal
Kant med genombruten dekor, undertill stämplad med stående lejon, 30 x 20,5 cm, vikt 512 gram