Auktioner Guld, Silver & Smycken BRICKA, sterlingsilver, Frankrike, 1900-tal

Bilder BRICKA, sterlingsilver, Frankrike, 1900-tal

BRICKA, sterlingsilver, Frankrike, 1900-tal

Värdering: - SEK

Kant med genombruten dekor, undertill stämplad med stående lejon, 30 x 20,5 cm, vikt 512 gram

Kanonauktioner

Prästkragens väg 15
132 45 Saltsjö-Boo
Södermanland

info@kanonauktioner.se
Tel: 070-816 43 39

7 timmar
Dalarna

8 200 SEK

7 timmar
Dalarna
7 timmar
Dalarna
7 timmar
Dalarna