Auktioner Konst & Grafik TAVLA Lindorm Liljefors, färglitografi, signerad & numrerad 148/360. 69x55cm rammått
Bilder TAVLA Lindorm Liljefors, färglitografi, signerad & numrerad 148/360. 69x55cm rammått
TAVLA Lindorm Liljefors, färglitografi, signerad & numrerad 148/360. 69x55cm rammått
Värdering
2 000 SEK