Auktioner Konst & Grafik TAVLA Lindorm Liljefors, färglitografi, signerad & numrerad 148/360. 69x55cm rammått

Bilder TAVLA Lindorm Liljefors, färglitografi, signerad & numrerad 148/360. 69x55cm rammått

TAVLA Lindorm Liljefors, färglitografi, signerad & numrerad 148/360. 69x55cm rammått

250 SEK

Värdering: - SEK

Arvika Auktionsverk AB

Stränggatan 8
671 41 Arvika

info@arvikaauktionsverk.se
Tel: 070-572 95 16 Jörgen, 070-572 25 80 Mona