Bilder Monterbord Louis XV-stil 1900-talets första hälft
Monterbord Louis XV-stil 1900-talets första hälft
valnöt, beslag och ornament i gjuten mässing, skiva och sidor med infällda glas, höjd 63, bredd 107x68 (smärre fläckar, fanerbuckla/spricka)
17 timmar
800 SEK