Auktioner Möbler Monterbord Louis XV-stil 1900-talets första hälft

Bilder Monterbord Louis XV-stil 1900-talets första hälft

Monterbord Louis XV-stil 1900-talets första hälft

2800 SEK

Värdering: - SEK

valnöt, beslag och ornament i gjuten mässing, skiva och sidor med infällda glas, höjd 63, bredd 107x68 (smärre fläckar, fanerbuckla/spricka)

Auktionskammaren i Vätterbygden

Lillgatan 28
554 51 Jönköping

info@auktionskammaren.se
Tel: 036-35 14 60, 070-444 36 89

17 timmar
17 timmar

110 000 SEK

17 timmar
17 timmar