Bilder Kaffeservis 3 delar 1920/30-tal
Kaffeservis 3 delar 1920/30-tal
CG Hallberg Stockholm, nysilver, fasetterad dekor, handtag av svärtat trä, invändig förgyllning, höjd 12/17/28