Auktioner Övrigt Kaffeservis 3 delar 1920/30-tal

Bilder Kaffeservis 3 delar 1920/30-tal

Kaffeservis 3 delar 1920/30-tal

300 SEK

Värdering: - SEK

CG Hallberg Stockholm, nysilver, fasetterad dekor, handtag av svärtat trä, invändig förgyllning, höjd 12/17/28

Auktionskammaren i Vätterbygden

Lillgatan 28
554 51 Jönköping

info@auktionskammaren.se
Tel: 036-35 14 60, 070-444 36 89

9 timmar
Dalarna

8 200 SEK

9 timmar
Dalarna
9 timmar
Dalarna
9 timmar
Dalarna