Auktioner Konst & Grafik TAVLA, Lars Erik Ström, litografi, signerad samt numrerad. 52x41cm rammått. fläck förekommer på bladet
Bilder TAVLA, Lars Erik Ström, litografi, signerad samt numrerad. 52x41cm rammått. fläck förekommer på bladet
TAVLA, Lars Erik Ström, litografi, signerad samt numrerad. 52x41cm rammått. fläck förekommer på bladet
Värdering
2 000 SEK