Auktioner Konst & Grafik TAVLA, Lars Erik Ström, litografi, signerad samt numrerad. 52x41cm rammått. fläck förekommer på bladet

Bilder TAVLA, Lars Erik Ström, litografi, signerad samt numrerad. 52x41cm rammått. fläck förekommer på bladet

TAVLA, Lars Erik Ström, litografi, signerad samt numrerad. 52x41cm rammått. fläck förekommer på bladet

0 SEK

Värdering: - SEK

Auktionera

Stormgatan 20
652 21 Karlstad

info@auktionera.se
072 738 38 28