Auktioner Konst & Grafik GUNNAR TORHAMN (1894-1965), olja på pannå, signerad

Bilder GUNNAR TORHAMN (1894-1965), olja på pannå, signerad

GUNNAR TORHAMN (1894-1965), olja på pannå, signerad

3600 SEK

Värdering: 4 000 SEK

Familj med arbetshästar, ca 45 x 54, inkl ram 66 x 75 cm

15 timmar

1 000 SEK

15 timmar

260 SEK