Bilder GUNNAR TORHAMN (1894-1965), olja på pannå, signerad
GUNNAR TORHAMN (1894-1965), olja på pannå, signerad
Familj med arbetshästar, ca 45 x 54, inkl ram 66 x 75 cm
15 timmar
150 SEK