Auktioner Konst & Grafik ÅKE WICKSTRÖM (1927-2019), olja på duk, signerad

Bilder ÅKE WICKSTRÖM (1927-2019), olja på duk, signerad

ÅKE WICKSTRÖM (1927-2019), olja på duk, signerad

4 timmar 19 minuter

2026-01-22 18:28

Värdering: 400 SEK

Häst och vagn, ca 19 x 45, inkl ram 39 x 65 cm

3 timmar
3 timmar
Göteborg

Värdering

12 000 SEK

3 timmar