Bilder ÅKE WICKSTRÖM (1927-2019), olja på duk, signerad
ÅKE WICKSTRÖM (1927-2019), olja på duk, signerad
Häst och vagn, ca 19 x 45, inkl ram 39 x 65 cm
3 timmar
800 SEK