Bilder STIG ROSELL (1928-1980), olja på duk, signerad och daterad -64
STIG ROSELL (1928-1980), olja på duk, signerad och daterad -64
Figurscen med barn, ca 54 x 61, inkl ram 59 x 66 cm
3 timmar
800 SEK