Auktioner Konst & Grafik STIG ROSELL (1928-1980), olja på duk, signerad och daterad -64

Bilder STIG ROSELL (1928-1980), olja på duk, signerad och daterad -64

STIG ROSELL (1928-1980), olja på duk, signerad och daterad -64

3 timmar 55 minuter

2026-01-22 18:06

Värdering: 500 SEK

Figurscen med barn, ca 54 x 61, inkl ram 59 x 66 cm

3 timmar
3 timmar
Göteborg

Värdering

12 000 SEK

3 timmar