Bilder CHARLES SJÖHOLM (född 1933), färglitografi, signerad och daterad 269/295
CHARLES SJÖHOLM (född 1933), färglitografi, signerad och daterad 269/295
Stockholmsvy med Djurgårdsfärjan, ca 47 x 55, inkl ram 66 x 73 cm
3 timmar
800 SEK