Auktioner Konst & Grafik CHARLES SJÖHOLM (född 1933), färglitografi, signerad och daterad 269/295

Bilder CHARLES SJÖHOLM (född 1933), färglitografi, signerad och daterad 269/295

CHARLES SJÖHOLM (född 1933), färglitografi, signerad och daterad 269/295

4 timmar 4 minuter

2026-01-22 18:16

Värdering: 500 SEK

Stockholmsvy med Djurgårdsfärjan, ca 47 x 55, inkl ram 66 x 73 cm

3 timmar
3 timmar
Göteborg

Värdering

12 000 SEK

3 timmar