Auktioner Konst & Grafik IVAN PETERSSON, olja på pannå, signerad

Bilder IVAN PETERSSON, olja på pannå, signerad

IVAN PETERSSON, olja på pannå, signerad

800 SEK

Värdering: 1 500 SEK

"Upptaget", ca 34 x 24, inkl ram 44,5 x 35 cm