Bilder OLLE ALBERIUS, ljuslykta, glas & mässing, Orrefors, 1900-tal, signerad
OLLE ALBERIUS, ljuslykta, glas & mässing, Orrefors, 1900-tal, signerad
Slipad dekor av rundlar, signerad "Orrefors J. 4886-201", höjd 21 cm
200 SEK