Auktioner OLLE ALBERIUS, ljuslykta, glas & mässing, Orrefors, 1900-tal, signerad

Bilder OLLE ALBERIUS, ljuslykta, glas & mässing, Orrefors, 1900-tal, signerad

OLLE ALBERIUS, ljuslykta, glas & mässing, Orrefors, 1900-tal, signerad

1 timme 16 minuter

2026-01-21 18:00

200 SEK

Värdering: 300 SEK

Slipad dekor av rundlar, signerad "Orrefors J. 4886-201", höjd 21 cm

Västra Götaland
Västra Götaland

150 SEK

Västra Götaland

150 SEK