Auktioner Möbler BYRÅ, rokokostil, 1900-talets mitt

Bilder BYRÅ, rokokostil, 1900-talets mitt

BYRÅ, rokokostil, 1900-talets mitt

850 SEK

Värdering: 1 200 SEK

Tre lådor, fanerad i olika träslag, skiva i marmor, beslag i mässing, höjd ca 81, 88 x 50 cm