Bilder BYRÅ, rokokostil, 1900-talets mitt
BYRÅ, rokokostil, 1900-talets mitt
Tre lådor, fanerad i olika träslag, skiva i marmor, beslag i mässing, höjd ca 81, 88 x 50 cm
200 SEK
1 400 SEK