Auktioner Möbler VITRINSKÅP, 1800-talets slut

Bilder VITRINSKÅP, 1800-talets slut

VITRINSKÅP, 1800-talets slut

4 timmar 12 minuter

2026-01-22 18:20

1400 SEK

Värdering: 2 000 SEK

Fanerat i valnöt, skuren dekor, tvådelat, höjd ca 221, 105 x 55 cm

3 timmar
3 timmar
Göteborg

Värdering

12 000 SEK

3 timmar