Bilder BERTIL EKFELDT (1920-2004), olja på pannå, signerad
BERTIL EKFELDT (1920-2004), olja på pannå, signerad
"Strålkraft", ca 23 x 34, inkl ram 36 x 46 cm
350 SEK