Auktioner Konst & Grafik BERTIL EKFELDT (1920-2004), olja på pannå, signerad

Bilder BERTIL EKFELDT (1920-2004), olja på pannå, signerad

BERTIL EKFELDT (1920-2004), olja på pannå, signerad

1 timme 47 minuter

2026-01-21 18:16

Värdering: 500 SEK

"Strålkraft", ca 23 x 34, inkl ram 36 x 46 cm

650 SEK