Bilder LARS NORRMAN (1915-1979), färglitografi, signerad och numrerad 116/310
LARS NORRMAN (1915-1979), färglitografi, signerad och numrerad 116/310
Fiskebåtar, ca 31 x 45, inkl ram 49 x 61 cm
Värdering
2 000 SEK