Auktioner Konst & Grafik LARS NORRMAN (1915-1979), färglitografi, signerad och numrerad 116/310

Bilder LARS NORRMAN (1915-1979), färglitografi, signerad och numrerad 116/310

LARS NORRMAN (1915-1979), färglitografi, signerad och numrerad 116/310

Värdering: 400 SEK

Fiskebåtar, ca 31 x 45, inkl ram 49 x 61 cm