Auktioner Konst & Grafik ERIC RHÖNNSTAD (1909-1980), olja på duk, signerad

Bilder ERIC RHÖNNSTAD (1909-1980), olja på duk, signerad

ERIC RHÖNNSTAD (1909-1980), olja på duk, signerad

23 timmar 34 minuter

2026-01-17 18:22

200 SEK

Värdering: 600 SEK

Landskap, ca 25 x 33, inkl ram 41 x 49 cm