Bilder ERIC RHÖNNSTAD (1909-1980), olja på duk, signerad
ERIC RHÖNNSTAD (1909-1980), olja på duk, signerad
Landskap, ca 25 x 33, inkl ram 41 x 49 cm
1 400 SEK