Auktioner Konst & Grafik JAROSLAW CHUDY, litografier, 3 st, signerade och numrerade 332/360

Bilder JAROSLAW CHUDY, litografier, 3 st, signerade och numrerade 332/360

JAROSLAW CHUDY, litografier, 3 st, signerade och numrerade 332/360

2 timmar 5 minuter

2026-01-18 19:00

Värdering: 300 SEK

Motiv av grävling, räv och vessla, bildstorlek ca 25 x 24 cm, inkl. ram ca 37 x 47 cm

375 SEK

50 SEK