Auktioner Konst & Grafik HANDKOLORERAT LITOGRAFI, 1800-tal

Bilder HANDKOLORERAT LITOGRAFI, 1800-tal

HANDKOLORERAT LITOGRAFI, 1800-tal

200 SEK

Värdering: 300 SEK

Skalbaggar, ca 17 x 12 cm, inkl. ram 32 x 26,5 cm