Bilder HANDKOLORERAT LITOGRAFI, 1800-tal
HANDKOLORERAT LITOGRAFI, 1800-tal
Skalbaggar, ca 17 x 12 cm, inkl. ram 32 x 26,5 cm
200 SEK
1 400 SEK