Auktioner Konst & Grafik Litografi, Joe Tilson, signerad och numrerad 122/250

Bilder Litografi, Joe Tilson, signerad och numrerad 122/250

Litografi, Joe Tilson, signerad och numrerad 122/250

400 SEK

Värdering: 1 000 SEK

Lilla Auktionsstudion

Claesgatan 8
214 26 Malmö

linnea@lillaauktionsstudion.se
073-803 34 36

3 timmar
3 timmar
Göteborg

Värdering

12 000 SEK

3 timmar