Auktioner Övrigt Ram 1800-talets senare del

Bilder Ram 1800-talets senare del

Ram 1800-talets senare del

0 SEK

Värdering: - SEK

gustaviansk stil, oval, krön av rosett, träskuren och förgylld, innehållande porträtt av herre - målat fotografi, innermått 31x24, 44x35

Auktionskammaren i Vätterbygden

Lillgatan 28
554 51 Jönköping

info@auktionskammaren.se
Tel: 036-35 14 60, 070-444 36 89

9 timmar
Dalarna

8 200 SEK

9 timmar
Dalarna
9 timmar
Dalarna
9 timmar
Dalarna