Auktioner Fat 3 stycken Stig Lindberg

Bilder Fat 3 stycken Stig Lindberg

Fat 3 stycken Stig Lindberg

0 SEK

Värdering: - SEK

Gustavsberg fajans 1940/50-tal, lövformade, polykrom växtdekor, signerade med studiohanden, 13x8,5

Auktionskammaren i Vätterbygden

Lillgatan 28
554 51 Jönköping

info@auktionskammaren.se
Tel: 036-35 14 60, 070-444 36 89

9 timmar
Dalarna

8 200 SEK

9 timmar
Dalarna
9 timmar
Dalarna
9 timmar
Dalarna