Auktioner Keramik & Porslin Väggrelief De Simone Italien

Bilder Väggrelief De Simone Italien

Väggrelief De Simone Italien

0 SEK

Värdering: - SEK

1900-talets andra hälft, glaserad terrakotta, polykrom dekor av medeltida figurer, signerad, 37x25

Auktionskammaren i Vätterbygden

Lillgatan 28
554 51 Jönköping

info@auktionskammaren.se
Tel: 036-35 14 60, 070-444 36 89

9 timmar
Dalarna

8 200 SEK

9 timmar
Dalarna
9 timmar
Dalarna
9 timmar
Dalarna