Auktioner Speglar Spegel. Blyinfattat glas & smide.

Bilder Spegel. Blyinfattat glas & smide.

Spegel. Blyinfattat glas & smide.

Värdering: - SEK

Mäter ca: 44x58cm.
Bruksslitage, krackelerat glas, rost.

Laholms Auktioner

Kristianstadsvägen 65
Laholm Laholm

info@laholmsauktioner.se
0737564902