Auktioner Möbler SKRIVBORD

Bilder SKRIVBORD

SKRIVBORD

275 SEK

Värdering: - SEK

1900-talets senare del, senare bemålad, upplåst men nyckel saknas, ställvis med färgslitage, H.79, B.121, Dj,60 cm. (vån1)

Karlskoga Auktionsverk AB

Smalspåret 1
691 52 Karlskoga

info@karlskogaauktionsverk.se
0702-69 59 34 Patrik, 0703-74 84 87 Marina

225 SEK