Auktioner Möbler VITRINSKÅP

Bilder VITRINSKÅP

VITRINSKÅP

325 SEK

Värdering: - SEK

19,2000-tal, mindre bruksslitage, H.185,5, B.97,5, Dj.33-38 cm. (vån1)

Karlskoga Auktionsverk AB

Smalspåret 1
691 52 Karlskoga

info@karlskogaauktionsverk.se
0702-69 59 34 Patrik, 0703-74 84 87 Marina