Bilder BYRÅ

BYRÅ

125 SEK

Värdering: - SEK

Lövträ, 1930,40-tal, upplåst men nyckel saknas, 1st gavel med 3st faneravslag, 2st senare beslag, H.70, B.75, Dj.41,5 cm. (vån3)

Karlskoga Auktionsverk AB

Smalspåret 1
691 52 Karlskoga

info@karlskogaauktionsverk.se
0702-69 59 34 Patrik, 0703-74 84 87 Marina

225 SEK