Auktioner Glas STAFFAN GELLERSTEDT "SKÅL PÅ FOT"

Bilder STAFFAN GELLERSTEDT "SKÅL PÅ FOT"

STAFFAN GELLERSTEDT "SKÅL PÅ FOT"

50 SEK

Värdering: - SEK

Konstglas, signerad samt daterad -87, höjd 14 cm, diameter 32,5 cm. (vån3)

Karlskoga Auktionsverk AB

Smalspåret 1
691 52 Karlskoga

info@karlskogaauktionsverk.se
0702-69 59 34 Patrik, 0703-74 84 87 Marina