Bilder STAFFAN GELLERSTEDT "SKÅL PÅ FOT"
STAFFAN GELLERSTEDT "SKÅL PÅ FOT"
Konstglas, signerad samt daterad -87, höjd 14 cm, diameter 32,5 cm. (vån3)
475 SEK