Bilder FÅTÖLJ

FÅTÖLJ

175 SEK

Värdering: - SEK

Ek och skinn, ställbar, 19,2000-tal, bruksslitage, Rh.105, B.42, Sh.43 cm. (vån1)

Karlskoga Auktionsverk AB

Smalspåret 1
691 52 Karlskoga

info@karlskogaauktionsverk.se
0702-69 59 34 Patrik, 0703-74 84 87 Marina

225 SEK