Bilder TELEFONHYLLA/NATTDUKSBORD "RETRO"
TELEFONHYLLA/NATTDUKSBORD "RETRO"
Fanerad med teak, 1960-tal, mindre åldersrelaterat slitage, H.15, B.34,5, Dj.22 cm. (vån3)