Auktioner Möbler TELEFONHYLLA/NATTDUKSBORD "RETRO"

Bilder TELEFONHYLLA/NATTDUKSBORD "RETRO"

TELEFONHYLLA/NATTDUKSBORD "RETRO"

50 SEK

Värdering: - SEK

Fanerad med teak, 1960-tal, mindre åldersrelaterat slitage, H.15, B.34,5, Dj.22 cm. (vån3)

Karlskoga Auktionsverk AB

Smalspåret 1
691 52 Karlskoga

info@karlskogaauktionsverk.se
0702-69 59 34 Patrik, 0703-74 84 87 Marina

350 SEK