Auktioner Möbler FÅTÖLJER SWEDISH MODERN

Bilder FÅTÖLJER SWEDISH MODERN

FÅTÖLJER SWEDISH MODERN

2 timmar 4 minuter

2026-01-18 18:35

1600 SEK

Värdering: - SEK

2 stycken, likadana men olika tyg, 1940,50-tal, mindre åldersrelaterat slitage, Rh.75, B.85, Sh.42 cm. (vån1)

Karlskoga Auktionsverk AB

Smalspåret 1
691 52 Karlskoga

info@karlskogaauktionsverk.se
0702-69 59 34 Patrik, 0703-74 84 87 Marina

150 SEK