Bilder FÅTÖLJER SWEDISH MODERN
FÅTÖLJER SWEDISH MODERN
2 stycken, likadana men olika tyg, 1940,50-tal, mindre åldersrelaterat slitage, Rh.75, B.85, Sh.42 cm. (vån1)