Auktioner Möbler SOFFBORD/BRICKBORD ENGELSK STIL

Bilder SOFFBORD/BRICKBORD ENGELSK STIL

SOFFBORD/BRICKBORD ENGELSK STIL

1 timme 57 minuter

2026-01-18 20:23

125 SEK

Värdering: - SEK

1900-talets senare del, mindre bruksslitage, H.55, L.84,5+12,5+12,5, B.44,5+12,5+12,5 cm. (vån1)

Karlskoga Auktionsverk AB

Smalspåret 1
691 52 Karlskoga

info@karlskogaauktionsverk.se
0702-69 59 34 Patrik, 0703-74 84 87 Marina

225 SEK