Bilder SOFFBORD/BRICKBORD ENGELSK STIL
SOFFBORD/BRICKBORD ENGELSK STIL
1900-talets senare del, mindre bruksslitage, H.55, L.84,5+12,5+12,5, B.44,5+12,5+12,5 cm. (vån1)