Bilder BOKHYLLA "RETRO"
BOKHYLLA "RETRO"
Sonja-Bookshelf, Exqvisita Style AB, Stockholm, gavlar i plastad metall, hyllor och hurts fanerad med lövträ, 1960-tal, ålldersrelaterat slitage, ställvis med fanerskador, H.150, B.80, Dj.22-31 cm. (vån1)