Auktioner Möbler BOKHYLLA "RETRO"

Bilder BOKHYLLA "RETRO"

BOKHYLLA "RETRO"

1 timme 59 minuter

2026-01-18 20:46

700 SEK

Värdering: - SEK

Sonja-Bookshelf, Exqvisita Style AB, Stockholm, gavlar i plastad metall, hyllor och hurts fanerad med lövträ, 1960-tal, ålldersrelaterat slitage, ställvis med fanerskador, H.150, B.80, Dj.22-31 cm. (vån1)

Karlskoga Auktionsverk AB

Smalspåret 1
691 52 Karlskoga

info@karlskogaauktionsverk.se
0702-69 59 34 Patrik, 0703-74 84 87 Marina

60 SEK

60 SEK

50 SEK

125 SEK