Bilder SYBORD

SYBORD

1 timme 53 minuter

2026-01-18 21:19

125 SEK

Värdering: - SEK

1900-talets första hälft, upplåst men nyckel saknas, mindre åldersrelaterat slitage, H.75, B.60, Dj.36 cm. (vån3)

Karlskoga Auktionsverk AB

Smalspåret 1
691 52 Karlskoga

info@karlskogaauktionsverk.se
0702-69 59 34 Patrik, 0703-74 84 87 Marina

18 timmar
18 timmar
18 timmar
18 timmar