Bilder BYRÅ

BYRÅ

1 timme 58 minuter

2026-01-18 21:29

400 SEK

Värdering: - SEK

2000-tal,ek, mindre bruksslitage, skiva något skev. Höjd 102cm, Bredd 39cm, Djup 32,5cm (vån3)

Karlskoga Auktionsverk AB

Smalspåret 1
691 52 Karlskoga

info@karlskogaauktionsverk.se
0702-69 59 34 Patrik, 0703-74 84 87 Marina

18 timmar
18 timmar
18 timmar
18 timmar