Bilder STOLAR NYROKOKO
STOLAR NYROKOKO
2 stycken (1 par), 1800-tal, senare bemålning, klädsel och kompletteringar, klädsel med skador (se bilder), Rh.90, B.56, Sh.45 cm. (vån3)