Auktioner Möbler STOLAR NYROKOKO

Bilder STOLAR NYROKOKO

STOLAR NYROKOKO

1 timme 54 minuter

2026-01-18 21:34

150 SEK

Värdering: - SEK

2 stycken (1 par), 1800-tal, senare bemålning, klädsel och kompletteringar, klädsel med skador (se bilder), Rh.90, B.56, Sh.45 cm. (vån3)

Karlskoga Auktionsverk AB

Smalspåret 1
691 52 Karlskoga

info@karlskogaauktionsverk.se
0702-69 59 34 Patrik, 0703-74 84 87 Marina

18 timmar
18 timmar
18 timmar
18 timmar