Auktioner Möbler CARL MALMSTEN "VISINGSÖ" SOFFA

Bilder CARL MALMSTEN "VISINGSÖ" SOFFA

CARL MALMSTEN "VISINGSÖ" SOFFA

1 timme 49 minuter

2026-01-18 21:48

1800 SEK

Värdering: - SEK

Furu, Lösa tygklädda plymåer, 1900-talets mitt, åldersrelaterat slitage, märkning saknas, Rh.75, B.203, Sh.42 cm. (vån1)

Karlskoga Auktionsverk AB

Smalspåret 1
691 52 Karlskoga

info@karlskogaauktionsverk.se
0702-69 59 34 Patrik, 0703-74 84 87 Marina

18 timmar
18 timmar
18 timmar
18 timmar