Auktioner Konst & Grafik TAVLA Anders Hellsten, "Befriaren", akvarell, signerad & daterad 1960. 21x30cm bildytans mått

Bilder TAVLA Anders Hellsten, "Befriaren", akvarell, signerad & daterad 1960. 21x30cm bildytans mått

TAVLA Anders Hellsten, "Befriaren", akvarell, signerad & daterad 1960. 21x30cm bildytans mått

0 SEK

Värdering: - SEK

Arvika Auktionsverk AB

Stränggatan 8
671 41 Arvika

info@arvikaauktionsverk.se
Tel: 070-572 95 16 Jörgen, 070-572 25 80 Mona