Auktioner Konst & Grafik TAVLA Anders Hellsten, "Befriaren", akvarell, signerad & daterad 1960. 21x30cm bildytans mått
Bilder TAVLA Anders Hellsten, "Befriaren", akvarell, signerad & daterad 1960. 21x30cm bildytans mått
TAVLA Anders Hellsten, "Befriaren", akvarell, signerad & daterad 1960. 21x30cm bildytans mått
1 400 SEK