Auktioner Konst & Grafik TAVLA Oidentifierad konstnär, signerad C. Börjesson & daterad -69, olja på pannå. 37x57cm bildytans mått
Bilder TAVLA Oidentifierad konstnär, signerad C. Börjesson & daterad -69, olja på pannå. 37x57cm bildytans mått
TAVLA Oidentifierad konstnär, signerad C. Börjesson & daterad -69, olja på pannå. 37x57cm bildytans mått
Värdering
2 000 SEK